ZÁHÁJENÍ ŠKOLIČKY BRUSLENÍ JE ODLOŽENO NA NEURČITO S OHLEDEM NA AKTUÁLNÍ OMEZENÍ ZÁJMOVÝCH AKTIVIT. Pro aktuální informace sledujte naše webové nebo facebookové stránky.

 

Kdy se koná školička?

 

Školičku bruslení pořádáme zpravidla od října do února každou neděli od 16:15 hod. Přesný začátek najdete v aktuálním rozpisu ledu (ZDE). Školička je vždy první hodina z dvouhodinového bloku. Někdy se nekoná, především když potřebujeme využít obě hodiny pro přípravu dětí na závody. Děje se to však výjimečně a vždy Vám dáme včas vědět na Facebooku (ZDE).

 

Kolik stojí?

 

1 lekce trvá 50 minut.

 

1 lekce bez permanentky: 70,- Kč

Permanentka na 10 lekcí: 550,- Kč (1 lekce za 55,- Kč)

 

Je-li lekce zahájena (tj. vstoupí-li dítě na led), dovolujeme si upozornit, že cena za danou lekci se stává nevratnou.

 

Věk dětí?

 

Spodní hranice je kolem 3 až 3,5 let, horní omezena není.

 

Jak se do školičky vybavit?

 

Vezměte s sebou teplé oblečení, helmu, brusle, rukavice a teplý nápoj.

 

Kdo Vaše děti učí bruslit?

 

O Vaše děti se na ledě starají současné či bývalé krasobruslařky, trenérky s trenérskou licencí a proškolení lektoři bruslení.

 

Co absolvováním školičky získáte?

 

Především investujete do správného rozvoje Vašich dětí. Tím, že své děti svěříte do našich rukou, dopřejete jim řádné základy bruslení. V životě se jim to bude hodit také např. u lyžování nebo na in-linech či při sportu obecně.

 

Proč máme školičku?

 

Hlavní důvody jsou dva. Prvně jí chápeme jako součást našeho poslání. Vedeme děti k aktivního pohybu, i když si chtějí jen rekreačně zabruslit. Za druhé, je přirozeným zdrojem členů našeho klubu.

 

Chcete víc než jen školičku?

 

Máte-li zájem promluvit si o krasobruslařské perspektivě Vašeho dítěte, neváhejte a oslovte během školičky naše trenérky. Už v útlém věku lze najít děti, které bruslení baví a mají k němu vhodné dispozice a nadání. Pokud by z nějakého důvodu nešlo vstoupit do klubu ihned (např. z kapacitních důvodů na naší straně nebo obav na Vaší straně), pokračujte dále ve školičce. Rádi s Vámi o všem promluvíme, čímž získáte cenné informace až nastane správný čas se rozhodnout.