Jak školička funguje?

 

Doposud jsme jí pořádali otevřenou formu, tzn. na každou lekci mohl přijít kdokoliv bez ohlášení a bez závazku účasti na další lekci. Covidové a organizační důvody nás dovedly ke změně formátu. Nově pořádáme sadu 6-8 lekcí, které na sebe vzájemně navazují. Skupina je uzavřená, počet dětí je zastropován.

 

Zájemci se hlásí podáním přihlášky, pravidla školičky jsou popsána v Provozním řádu. Kontaktní email: bkkrasomb@seznam.cz

 

Kdy se školička koná?

 

Školičku bruslení pořádáme zpravidla od října do února každou neděli od 16:15 hod. Přesný začátek najdete vždy v aktuálním rozpisu ledu ŠkoEnergo Arény . Školička je vždy první hodina z dvouhodinového bloku.

 

Termín otevření  oznamujeme cca 1 měsíc před plánovaným zahájením na Facebooku, Instagramu a webových stránkách.

 

Kolik stojí?

 

Kurz stojí 800,- Kč.

 

Věk dětí?

 

Spodní hranice jsou 4 roky, horní hranice 10 let

 

Jak se do školičky vybavit?

 

Vezměte s sebou teplé oblečení, helmu (lyžařskou, ne cyklistickou), brusle, rukavice a teplý nápoj.

 

Kdo Vaše děti učí bruslit?

 

O Vaše děti se na ledě starají současné či bývalé krasobruslařky, trenérky s trenérskou licencí a proškolení lektoři bruslení.

 

Co absolvováním školičky získáte?

 

Jezdíte lyžovat a využíváte služeb lyžařských škol? Stejně tak investujete do řádných a správných základů bruslení Vašich dětí.

 

Proč máme školičku?

 

Hlavní důvody jsou dva. Prvně jí chápeme jako součást našeho poslání. Vedeme děti k aktivního pohybu, i když se chtějí naučit bruslit pro rekreační účely. Za druhé, je přirozeným zdrojem členů našeho klubu. Školičku nepořádáme za účelem tvorby finančního zisku, nýbrž lekcovné využíváme na zajištění lektorů a vybavení školičky.

 

Chce se Vaše dítě věnovat krasobruslení závodně?

 

Máte-li zájem promluvit si o závodní krasobruslařské perspektivě Vašeho dítěte, oslovte na školičce naše trenérky. Už v útlém věku lze najít děti, které bruslení baví a mají k němu vhodné dispozice a nadání. Pokud by z nějakého důvodu nešlo vstoupit do klubu ihned (např. z kapacitních důvodů na naší straně nebo obav na Vaší straně), pokračujte dále ve školičce. Rádi s Vámi o všem promluvíme, čímž získáte cenné informace až nastane správný čas se rozhodnout.