Kdy se koná školička?

 

Školičku bruslení pořádáme zpravidla od října do února každou neděli od 16:15 hod. Přesný začátek najdete v aktuálním rozpisu ledu (ZDE). Školička je vždy první hodina z dvouhodinového bloku. Někdy se nekoná, především když potřebujeme využít obě hodiny pro přípravu dětí na závody. Děje se to však výjimečně a vždy Vám dáme včas vědět na Facebooku (ZDE).

 

Kolik stojí?

 

1 lekce trvá 50 minut.

 

1 lekce bez permanentky: 70,- Kč

Permanentka na 10 lekcí: 550,- Kč (1 lekce za 55,- Kč)

 

Je-li lekce zahájena (tj. vstoupí-li dítě na led), dovolujeme si upozornit, že cena za danou lekci se stává nevratnou.

 

Věk dětí?

 

Spodní hranice je kolem 3 až 3,5 let, horní omezena není.

 

Jak se do školičky vybavit?

 

Vezměte s sebou teplé oblečení, helmu, brusle, rukavice a teplý nápoj.

 

Kdo Vaše děti učí bruslit?

 

O Vaše děti se na ledě starají současné či bývalé krasobruslařky, trenérky s trenérskou licencí a proškolení lektoři bruslení.

 

Co absolvováním školičky získáte?

 

Především investujete do správného rozvoje Vašich dětí. Tím, že své děti svěříte do našich rukou, dopřejete jim řádné základy bruslení. V životě se jim to bude hodit také např. u lyžování nebo na in-linech či při sportu obecně.

 

Proč máme školičku?

 

Hlavní důvody jsou dva. Prvně jí chápeme jako součást našeho poslání. Vedeme děti k aktivního pohybu, i když si chtějí jen rekreačně zabruslit. Za druhé, je přirozeným zdrojem členů našeho klubu.

 

Chcete víc než jen školičku?

 

Máte-li zájem promluvit si o krasobruslařské perspektivě Vašeho dítěte, neváhejte a oslovte během školičky naše trenérky. Už v útlém věku lze najít děti, které bruslení baví a mají k němu vhodné dispozice a nadání. Pokud by z nějakého důvodu nešlo vstoupit do klubu ihned (např. z kapacitních důvodů na naší straně nebo obav na Vaší straně), pokračujte dále ve školičce. Rádi s Vámi o všem promluvíme, čímž získáte cenné informace až nastane správný čas se rozhodnout.