TERMÍNY PRO SEZÓNU 2021/2022 JSOU PLNĚ OBSAZENY. DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM A TĚŠÍME SE V PŘÍŠTÍ SEZÓNĚ NA JEJÍ DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ.

 

Jak školička funguje?

 

Doposud jsme jí pořádali otevřenou formu, tzn. na každou lekci mohl přijít kdokoliv bez ohlášení a bez závazku účasti na další lekci. Codivové a organizační důvody nás dovedly ke změně formátu. Nově pořádáme sadu 10 lekcí, které na sebe vzájemně navazují. Skupina je uzavřená, počet dětí je zastropován. Pokud je zájemců málo, zvažujeme, zda otevření bloku odložit nebo zcela zrušit.

 

Zájemci se hlásí podáním přihlášky, pravidla školičky jsou popsána v Provozním řádu. Kontaktní email: bkkrasomb@seznam.cz

 

Kdy se školička koná?

 

Školičku bruslení pořádáme zpravidla od října do února každou neděli od 16:15 hod. Přesný začátek najdete v aktuálním rozpisu ledu (ZDE). Školička je vždy první hodina z dvouhodinového bloku.

 

Termín otevření bloku 10 lekcí oznamujeme cca 1 měsíc před plánovaným zahájením na Facebooku a webových stránkách.

 

Kolik stojí?

 

Blok 10ti lekcí stojí 800,- Kč.

 

Věk dětí?

 

Spodní hranice je kolem 3,5 let, horní omezena není.

 

Jak se do školičky vybavit?

 

Vezměte s sebou teplé oblečení, helmu (lyžařskou, ne cyklistickou), brusle, rukavice a teplý nápoj.

 

Kdo Vaše děti učí bruslit?

 

O Vaše děti se na ledě starají současné či bývalé krasobruslařky, trenérky s trenérskou licencí a proškolení lektoři bruslení.

 

Co absolvováním školičky získáte?

 

Jezdíte lyžovat a využíváte služeb lyžařských škol? Stejně tak investujete do řádných a správných základů bruslení Vašich dětí.

 

Proč máme školičku?

 

Hlavní důvody jsou dva. Prvně jí chápeme jako součást našeho poslání. Vedeme děti k aktivního pohybu, i když se chtějí naučit bruslit pro rekreační účely. Za druhé, je přirozeným zdrojem členů našeho klubu. Školičku nepořádáme za účelem tvorby finančního zisku, nýbrž lekcovné využíváme na zajištění lektorů a vybavení školičky.

 

Chce se Vaše dítě věnovat krasobruslení závodně?

 

Máte-li zájem promluvit si o závodní krasobruslařské perspektivě Vašeho dítěte, oslovte na školičce naše trenérky. Už v útlém věku lze najít děti, které bruslení baví a mají k němu vhodné dispozice a nadání. Pokud by z nějakého důvodu nešlo vstoupit do klubu ihned (např. z kapacitních důvodů na naší straně nebo obav na Vaší straně), pokračujte dále ve školičce. Rádi s Vámi o všem promluvíme, čímž získáte cenné informace až nastane správný čas se rozhodnout.