Mladoboleslavský pohár 2023

Vážení příznivci krasobruslení,

oddíl BK Kraso Mladá Boleslav si Vás dovoluje pozvat na již 12. ročník Mladoboleslavského poháru, který se uskuteční v sobotu 28.1.2023 na zimním stadionu v Mladé Boleslavi.

Závod je pořádán v rámci poháru ČKS a závodu se zúčastní až 150 závodníků v 9-ti kategoriích, od nováčků mladších až po skupinu Adult.

Závod poběží v sobotu od 8:00 do cca 22:00, vstup je po celý den zdarma.

Občerstvení zajištěno v restauraci zimního stadionu.

Přijďte podpořit naše závodníky 😊

Mladoboleslavský pohár 2022 je na dohled

Za necelé 3 týdny, v sobotu 29.1.2022, se uskuteční 11.ročník Mladoboleslavského poháru, který budeme pořádat v rámci celoročního seriálu závodů Pohár ČKS. Organizační tým jede na plné obrátky již od začátku prosince. Kapacitně máme závody zcela zaplněné, a to ještě zbývá 2 týdny do uzávěrky přihlášek. Všechny důležité dokumenty, vč. covid opatření pro vstup do haly, naleznete na ZDE. Děkujeme za zájem a důvěru. Budeme se těšit na viděnou.

ŠKOLIČKA BRUSLENÍ ZAČÍNÁ 3.10.2021

V neděli 3.10. 2021 otevíráme školičku bruslení. Upozorňujeme, že od letošního roku přecházíme na formu uzavřené skupiny, tzn. nebude možné přijít bez ohlášení jako doposud, ale do školičky budou docházet pouze děti, které byly přijaty na základě přihlášky. Kapacita skupiny je omezená a zastropovaná.

O přihlášku a bližší informace požádejte emailem na bkkrasomb@seznam.cz 

26. září 2021 pořádáme nábor dětí do klubu

V rámci akce Měsíc náborů konané pod záštitou náměstka primátora pana Daniela Marka pořádáme na ZS v neděli 26. září 2021 od 16:15 hod. nábor dětí do klubu. Kdo máte zájem zjistit, zda by se Vaše dítě mohlo věnovat závodnímu krasobruslení, rádi Vás v tomto termínu přivítáme. Naše trenérky si s dětmi zabruslí, zacvičí a pohrají, následně s Vámi promluví o případných možnostech spolupráce.

Dovolujeme si upozornit, že se nejedná o termín školičky bruslení. Její koncepci a datum zahájení oznámíme na našem webu a facebooku v druhé půli září.

Budeme se těšit na viděnou.

Mladoboleslavský pohár 2022

Je nám ctí a potěšením, že v sobotu 29. ledna 2022 budeme pořádat 11. ročník Mladoboleslavského poháru v rámci Poháru ČKS. Na všechny zájemce o účast, jejich rodinné příslušníky a přátele, ale i diváky, se budeme těšit. Zároveň děkujeme ČKS za přidělení závodů a důvěru. Bližší informace budou jako obvykle k dispozici v dostatečném předstihu na našich webových stránkách a webu ČKS.

Nábor malých krasobruslařek se blíží – již tuto neděli 26. ledna 2020

Již tuto neděli 26. ledna 2020 se na malé hale zimního stadionu od 16:15 hod. uskuteční náborová školička. Kompletní trenérský tým bude pečlivě sledovat děti, z nichž následně vybere nové členy do našeho klubu. Své závodnické umění předvedou i úspěšné členky našeho klubu. Pokud máte zájem, aby se Vaše dítě věnovalo tak krásnému sportu, jakým krasobruslení bezesporu je, pak Vás srdečně zveme na nedělní nábor.

I přesto, že tuto lekci školičky nazýváme náborovou, neboť budeme sledovat děti s krasobruslařským talentem, jedná se o pravidelnou lekci, která je otevřena široké veřejnosti.

Mladoboleslavský pohár 2020 je již za dveřmi

Již za týden, v sobotu 18.1.2020 budeme na zimním stadionu v Mladé Boleslavi pořádat jubilejní 10. ročník Mladoboleslavského poháru. Všechny Vás srdečně zveme do hlediště. Podrobnosti naleznete ZDE.

V neděli 12. ledna jsme uzavřeli startovní listiny. Celkem bylo do závodu přijato 142 závodnic či závodníků. Soutěžit k nám přijedou zástupci 45 klubů ze všech koutů republiky, např. Karlových Varů, Děčína, Českých Budějovic, Liberce, Prahy, Náchoda, Havlíčkova Brodu, České Třebové, Šumperka, Brna, Nového Jičína nebo Ostravy.